Home
Leden Login
Helpdesk
webredactie
Contact
Baan
Bezoekers
Lidmaatschap
Horeca
Lessen
Sponsors
Bestuur
Week 12
Datum
Tijd
Omschrijving
do 21 maart
15:00 - 16:30
Winterkoning(in)
za 23 maart
13:00 - 17:00
Openingswedstrijd
Week 13
Datum
Tijd
Omschrijving
wo 27 maart
09:30 - 12:30
Geo werkzaamheden: vrijwilligers in de baan
Week 14
Datum
Tijd
Omschrijving
ma 01 april
10:00 - 13:30
Paaswedstrijd met lunch
di 02 april
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 04 april
10:00 - 13:30
Damesochtend
vr 05 april
09:00 - 16:30
NGF Competitie
Week 15
Datum
Tijd
Omschrijving
di 09 april
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 11 april
13:30 - 17:30
Herenmiddag
vr 12 april
09:00 - 16:30
NGF Competitie
zo 14 april
13:30 - 17:30
Mixed Greensome
Week 16
Datum
Tijd
Omschrijving
di 16 april
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 18 april
10:00 - 13:30
Damesochtend
vr 19 april
09:00 - 16:30
NGF Competitie
zo 21 april
13:30 - 17:30
Duyngheest Bokaal
Week 17
Datum
Tijd
Omschrijving
di 23 april
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
wo 24 april
09:30 - 12:30
Geo werkzaamheden: vrijwilligers in de baan
do 25 april
13:30 - 17:30
Herenmiddag
vr 26 april
19:30 - 23:00
Opening Lustrumjaar
za 27 april
12:00 - 16:30
Vlaggenwedstrijd
Week 18
Datum
Tijd
Omschrijving
di 30 april
10:00 - 13:30
Duyngheest Bokaal
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
vr 03 mei
09:00 - 16:30
NGF Competitie
zo 05 mei
13:30 - 17:30
Mixed Greensome
Week 19
Datum
Tijd
Omschrijving
di 07 mei
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 09 mei
13:00 - 17:30
Rode Gele Bal
vr 10 mei
09:00 - 16:30
NGF Competitie ?? (Reserve)
Week 20
Datum
Tijd
Omschrijving
di 14 mei
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 16 mei
13:30 - 17:30
Herenmiddag
Week 21
Datum
Tijd
Omschrijving
ma 20 mei
10:00 - 13:30
Pinksterscramble + Lunch
di 21 mei
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 23 mei
10:00 - 13:30
Damesochtend
zo 26 mei
13:30 - 17:30
Mixed Greensome
Week 22
Datum
Tijd
Omschrijving
di 28 mei
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
wo 29 mei
09:30 - 12:30
Geo werkzaamheden: vrijwilligers in de baan
do 30 mei
13:30 - 17:30
Herenmiddag
zo 02 juni
13:30 - 17:30
Duyngheest Bokaal
Week 23
Datum
Tijd
Omschrijving
di 04 juni
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 06 juni
10:00 - 13:30
Damesochtend
za 08 juni
09:30 - 14:30
Matchplaykampioenschappen
zo 09 juni
09:30 - 14:30
Matchplaykampioenschappen
Week 24
Datum
Tijd
Omschrijving
di 11 juni
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 13 juni
13:30 - 17:30
Herenmiddag
za 15 juni
13:30 - 17:00
Nieuwe leden wedstrijd
Week 25
Datum
Tijd
Omschrijving
di 18 juni
10:00 - 13:30
Duyngheest Bokaal
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
vr 21 juni
10:00 - 17:30
Lustrum Golfdag
za 22 juni
13:30 - 17:30
Opening Golfweek - Rondje Ad de Wit
zo 23 juni
09:00 - 20:00
Golfweek
Week 26
Datum
Tijd
Omschrijving
ma 24 juni
09:00 - 20:00
Golfweek
di 25 juni
09:00 - 20:00
Golfweek
wo 26 juni
09:00 - 20:00
Golfweek
do 27 juni
09:00 - 20:00
Golfweek
vr 28 juni
09:00 - 20:00
Golfweek
za 29 juni
10:00 - 20:00
Slot Golfweek
Week 27
Datum
Tijd
Omschrijving
do 04 juli
10:00 - 13:30
Damesdag
zo 07 juli
09:30 - 17:30
Stableford Beker
Week 28
Datum
Tijd
Omschrijving
di 09 juli
10:00 - 13:30
Uitwisseling Groen Geel
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 11 juli
13:30 - 17:30
Herenmiddag
Week 29
Datum
Tijd
Omschrijving
di 16 juli
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 18 juli
10:00 - 13:30
Damesdag
za 20 juli
10:50 - 12:30
Uitwisseling Aeronauten
zo 21 juli
13:30 - 17:30
Duyngheest Bokaal
Week 30
Datum
Tijd
Omschrijving
di 23 juli
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 25 juli
13:30 - 17:30
Herenmiddag
za 27 juli
10:00 - 17:30
Strokeplay Beker Cat A en Cat B
zo 28 juli
10:00 - 17:30
Strokeplay Beker Cat A en Cat B
Week 31
Datum
Tijd
Omschrijving
di 30 juli
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
wo 31 juli
09:30 - 12:30
Geo werkzaamheden: vrijwilligers in de baan
do 01 augustus
10:00 - 13:30
Damesdag
za 03 augustus
13:30 - 17:00
Rondje Méditerranée
Week 32
Datum
Tijd
Omschrijving
di 06 augustus
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 08 augustus
10:00 - 13:30
Uitwisseling Rijswijk
zo 11 augustus
13:30 - 17:00
Beker tegen Par
Week 33
Datum
Tijd
Omschrijving
di 13 augustus
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 15 augustus
13:30 - 17:30
Herenmiddag
zo 18 augustus
13:30 - 17:30
Duyngheest Bokaal
Week 34
Datum
Tijd
Omschrijving
di 20 augustus
10:00 - 13:30
Uitwisseling Ockenburg Dames
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
zo 25 augustus
07:30 - 20:00
Pro Am
Week 35
Datum
Tijd
Omschrijving
ma 26 augustus
07:30 - 20:00
Invitational
di 27 augustus
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
wo 28 augustus
09:30 - 12:30
Geo werkzaamheden: vrijwilligers in de baan
do 29 augustus
10:00 - 13:30
Damesdag
Week 36
Datum
Tijd
Omschrijving
di 03 september
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 05 september
13:30 - 17:30
Herenmiddag
za 07 september
12:00 - 17:00
Lustrum Familietoernooi
Week 37
Datum
Tijd
Omschrijving
di 10 september
10:00 - 13:30
Duyngheest Bokaal
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 12 september
10:00 - 13:30
Damesdag
zo 15 september
12:00 - 16:00
Presidents Cup
Week 38
Datum
Tijd
Omschrijving
di 17 september
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
do 19 september
13:30 - 17:30
Herenmiddag
za 21 september
13:30 - 17:30
Commissie Beker
Week 39
Datum
Tijd
Omschrijving
di 24 september
18:00 - 19:30
dinsdagavondinloop met na afloop samen eten
wo 25 september
09:30 - 12:30
Geo werkzaamheden: vrijwilligers in de baan
do 26 september
13:30 - 17:00
Marshal wedstrijd
zo 29 september
13:30 - 17:30
Lustrum Slotwedstrijd
Week 40
Datum
Tijd
Omschrijving
di 01 oktober
10:00 - 13:30
Pink Ribbon
do 03 oktober
13:30 - 17:30
Herenmiddag
Week 41
Datum
Tijd
Omschrijving
wo 09 oktober
13:30 - 17:00
Geo wedstrijd
Week 42
Datum
Tijd
Omschrijving
za 19 oktober
14:00 - 18:00
Sponsorwedstrijd
zo 20 oktober
13:30 - 17:30
Laatste Duyngheest Bokaal
Week 43
Datum
Tijd
Omschrijving
zo 27 oktober
13:30 - 17:00
Herfst Rondje
Week 44
Datum
Tijd
Omschrijving
wo 30 oktober
09:30 - 12:30
Geo werkzaamheden: vrijwilligers in de baan
Week 45
Datum
Tijd
Omschrijving
do 07 november
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
Week 46
Datum
Tijd
Omschrijving
zo 17 november
13:00 - 17:21
Vossenjacht
Week 47
Datum
Tijd
Omschrijving
do 21 november
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
Week 48
Datum
Tijd
Omschrijving
wo 27 november
09:30 - 12:30
Geo werkzaamheden: vrijwilligers in de baan
Week 49
Datum
Tijd
Omschrijving
do 05 december
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
zo 08 december
13:00 - 17:21
Vossenjacht
Week 50
Datum
Tijd
Omschrijving
za 14 december
13:00 - 17:00
SinterKerst Wedstrij
Week 51
Datum
Tijd
Omschrijving
wo 18 december
09:30 - 12:30
Geo werkzaamheden: vrijwilligers in de baan
do 19 december
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
Week 52
Datum
Tijd
Omschrijving
zo 29 december
13:00 - 16:00
Eindejaarsrondje
Week 00
Datum
Tijd
Omschrijving
zo 05 januari
13:00 - 17:21
Vossenjacht
Week 01
Datum
Tijd
Omschrijving
do 09 januari
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
Week 03
Datum
Tijd
Omschrijving
do 23 januari
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
zo 26 januari
13:00 - 17:21
Vossenjacht
Week 05
Datum
Tijd
Omschrijving
do 06 februari
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
Week 06
Datum
Tijd
Omschrijving
zo 16 februari
13:00 - 17:21
Vossenjacht
Week 07
Datum
Tijd
Omschrijving
do 20 februari
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
Week 09
Datum
Tijd
Omschrijving
do 06 maart
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)
Week 11
Datum
Tijd
Omschrijving
do 20 maart
15:00 - 17:00
Winterkoning(in)