Verslag GEO commissie 29 juli 2020

Woensdag 29 juli was er weer de gebruikelijke vrijwilligersdag van de GEO onder
de bezielende leiding van Clasien. Met een heerlijk zonnetje hebben 24 vrijwilligers hun beste beentje voorgezet om onze toch al mooie baan nog mooier te maken.
 
Er is ontzettend veel werk verricht. Vijvers ontkroost, onkruid langs de netten weggehaald, weegbree, gras, mos en hele struiken verwijderd, etc, etc. Ook de bosmaaier, in de handen van Chris, is een super aanschaf gebleken. Delen in de baan zijn gekort met het doel uw niet goed geslagen bal te kunnen lokaliseren in de rough ter verhoging van het spelplezier.
 
Heel veel dank aan al de vrijwilligers die zich hebben ingezet. Donderdag 27 augustus zetten we de ingeslagen weg voort. Er moet nog veel gedaan worden in deze groeitijd. We rekenen weer op jullie.